Tehotenské oblečenie na noc

Tehotenské spodné prádlo

Mamičky by o ňom vedeli rozprávať. V tehotenstve sa mení celé telo. Nielen, že sa cítite občas unavene, aj vaše proporcie podliehajú zmene, ktoré si vyžaduje toto obdobie. Ak sa pozeráte na tehotenskú kalkulačku a očakávate pôrod, určite viete o čom hovoríme. Musíte meniť celý šatník a samozrejme potrebujte aj tehotenské spodné prádlo. Bez neho to jednoducho nepôjde.

 V tehotenstve v pohode

tehotenské oblečenie na noc

tehotenské oblečenie na noc

Spodné prádlo pre tehotné je navrhované presne podľa ich potrieb. Nemôže nič tlačiť, odstávať ani byť navyše. Musí dokonale sadnúť. Mamička by sa v ňom mala cítiť ako v druhej koži. Nohavičky, ale aj podprsenky musia doslova obopínať telo matky. Nemôžu tvoriť faldíky, a toto sa vám podarí len s kvalitným spodným prádlom.

 Podrsenky v tehotenstve inak

Štýl obliekania sa v tomto období nemusí meniť. Pokiaľ preferujete romantickú módu vyberiete si tehotenské šaty, blúzky, či sukne. Jediné čo určite zmeniť musíte je spodné prádlo. Výrobcovia mysleli na maximálne pohodlie nastávajúcej mamičky. Preto navrhli tehotenské spodné prádlo naozaj z tých najkvalitnejších materiálov a skvelých srihov.

 Nakupujte tehotenské oblečenie u odborníkov

Stačí sa len rozhodnúť kde ho kúpite. Predajcov takéhoto oblečenia je naozaj mnoho. V kamenných obchodoch, ale už sú na trhu aj e-shopy s dokonalou tehotenskou módou. Tu nájdete všetko potrebné pod jednou strechou. Nemeňte štýl, tehotenstvo nie je choroba. Snažte sa aj v tomto období vyzerať moderne a trendy.

  • Hide