Určenie pohlavia dieťatka

Tehotenská kalkulačka a určenie pohlavia dieťaťa

Tehotenský test ukázal dve paličky. Vy ste oznámili túto radostnú novinu celej rodine a čakáte na deň D, kedy si budete môcť svoje dieťatko podržať v náručí. Ideálna predstava a túžba každej milujúcej dvojice. Je veľa párov, ktorý deväť mesiacov tehotenstva označilo za najkrajšie obdobie v ich živote. Každý jeden rodič spomína ako hladkal rastúce bruško a smial sa pri každom kopnutí do dlane.

Dieťa v brušku rastie a skoro každý jeden z nás chce vedieť čo to bude. Či malý nádejný futbalista, ale nežná princeznička. Pokiaľ vám na ultrazvuku nepovedali pohlavie dieťatka, skúste to s tehotenskou kalkulačkou. Aj tá vám vie v tomto trochu pomôcť.

Tehotenská kalkulačka a určenie pohlavia dieťaťa je síce nie úplne presná kombinácia, ale v mnohých prípadoch to vyšlo. Jednoducho a rýchlo budete mať pravdepodobný výsledok, ktorý skrývate vo svojom vnútri. Zadáte len dátum poslednej menštruácie a predpokladaný deň počatia. A počkáte si na výsledok. Aj keď ide o dohad, či predpoklad oplatí sa to skúsiť.

Tehotenská kalkulačka vo viacerých prípadoch pohlavie dieťaťa určila správne.

Predstavte si, že už od prvého dňa si môžete zistiť či nosíte pod srdcom chlapčeka, alebo dievčatko. Už od prvého dňa sa môžete tešiť na malého bojovníka, alebo nežnú baletku. Môžete vymýšľať mená a tešiť sa na jeho príchod. Tehotenská kalkulačka vám v tomto veľa pomôže.

  • Hide