Category Archives: Móda

Pánský svetr nejen zahřeje, ale je rovněž dezénovým prvkem

Svetr je univerzální součást šatníku, která se dá nosit v zásadě v jakémkoliv ročním období. Kromě toho, že jde o pohodlný svršek, jedná se zároveň i o velmi elegantní oblečení. Navíc nezáleží na tom, jestli si ho oblékne člověk mladý či starý, štíhlý či oplácanější. Pánské svetry sednou téměř každé postavě díky své variabilitě. Díky svetru vypadají dobře i méně vysportované postavy.

Svetry se často vyrábí z přírodních materiálů, k nimž se běžně doplňuje...

Read more

Správný výběr těhotenského oblečení

Zhruba do 3. měsíce těhotenství většina budoucích maminek nepotřebuje speciální těhotenskou módu. Ale jelikož už čtete tento článek, je velmi pravděpodobné, že Vaše oblečení Vás již v některých partiích začalo tlačit a necítíte se docela pohodlně. Rozepnuté kalhoty, ať nastavená guma už pro Vás není to pravé ořechové? Tak je právě nejvyšší čas doplnit Váš šatník. Základní výbavu vašeho šatníku by měly tvořit těhotenské šaty.

Základní pravidla pro správný výběr...

Read more

HappyMum, to je trendy tehotenská móda

Máte strach z toho, že sa nebudete počas vášho tehotenstva cítiť krásna? Vedzte, že to je zbytočné. Tehotenské bruško pristane snáď každej žene, a ak si navyše zaobstaráte vhodné tehotenské oblečenie, bude príjemné sa na vás pozrieť.

Buďte sexy aj počas vášho tehotenstva

Tehotenská móda naberá v súčasnej dobe úplne nových rozmerov. Zabudnime na doby, kedy tehotenskú módu predstavovali len vrecové šaty, ktoré mali čo najviac skryť rastúce tehotenské bruško. Teraz...

Read more
  • Hide